Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem

Hipokrates

Przeczytaj prawdziwe historie ludzi którym pomogła laminina


Na tej stronie przedstawiam relacje osób które same używają Lamininę, Lamininę Omegę+++, Digestive+++ i Immune+++ lub używają je najbliższe im osoby. Relacje pochodzą od współpracowników, klientów i ze strony na której osobiście wpisują je ci którzy doświadczyły skutków działania Laminine.

Niektóre mają formę osobistej relacji, a inne opisu przypadku.

Oczywiście Laminine tak jak i lekarstwa nie daje absolutnej pewności poprawy, jednak ilość przypadków w których pomogła i jej niezwykła skuteczność daje wszystkim olbrzymią nadzieję na lepsze życie.

Relacje podzielone są według rodzajów schorzeń. Możesz odszukać je tutaj.


Laminine laminina klucz do lepszego życia

Zacznę od swoich bliskich i siebie czyli jak na nas wpłynęło zażywanie preparatów LPGN.Moja żona jest osobą raczej zdrową pewnie dzięki temu, że od wielu lat starała się zdrowo odżywiać, używała suplementów i starała się mieć jak najrzadszy kontakt z lekarzami i lekarstwami. Jednak miała przypadłości które były dla niej sporym dyskomfortem.

Najbardziej bolesnym problemem był bardzo wrażliwy haluks prawej nogi. Szczególnie dokuczliwy był latem, podczas upałów. Po nawet niezbyt długim spacerze ból był tak wielki, że wolała iść kilometr boso po prowadzącej do naszego domu drodze z ostrego szutru niż w najlżejszych nawet sandałach. Po miesiącu zażywania po jednej kapsułce Lamininy ból całkowicie ustąpił i nie powrócił.

Następnym problemem z którym poradziła sobie Laminina była nadżerka którą miała od kilku lat. Jednak nastąpiło to dopiero po tym jak zaczęła zażywać po 3 Lamininy dziennie. Przekonaliśmy się dzięki temu, że Laminina zaczyna działać po progowym przekroczeniu niezbędnej do zadziałania dawki.

W dzieciństwie moja żona miała poważne zatrucie grzybami w wyniku którego przez całe życie miała kłopoty z wątrobą i żołądkim. Często objawiało się to zgagą, wzdęciami, twardym brzuchem. Szczególnie po ciężkich potrawach np. świątecznych. Pierwszy raz zażyła 2 kapsułki Digestive właśnie po wigilijnej kolacji w zeszłym roku. Kolacja obfitowała w tradycyjne potrawy takie jak groch z kapustą, kluski z makiem, pierogi z kapustą itp. po których zawsze miała kłopoty gastryczne.
Po Digestive nie miała ani zgagi, ani wzdęcia ani twardego brzucha. Od tego czasu zażywa Digestiwe profilaktycznie przed lub po cięższych lub obfitszych posiłkach z doskonałym rezultatem.

Od kilkunastu miesięcy żona borykała się z zajadami w kącikach ust, pomimo diety obfitej w warzywa, czosnek, cebulę i owoce problem nie znikał. Dopiero regularnie zażywanie Immune spowodowało ich zniknięcie.

Mamy sześcioletnią córkę, którą wieku czterech lat pies sąsiadów ugryzł w twarz odgryzając jej kawałek górnej wargi, odgryzionego fragmentu nie znaleźliśmy. Wyglądało to bardzo źle, córka kilka dni była w szpitalu i lekarz prowadzący powiedział, że prawdopodobnie w starszym wieku będzie potrzebna operacja plastyczna.
Rana zrosła się, jednak pozostały twarde guzły na skórze i brak było części czerwieni wargowej. Pomimo regularnego rozmasowywania i stosowania specjalnych preparatów blizna pozostawała widoczna. Po kilku miesiącach stosowania po 1 kapsułce Laminine dziennie zgrubienia zmiękły i częściowo się wchłonęły skóra znacznie się wyrównała i zaczęła odbudowywać się czerwień wargowa.
Dalej dajemy córce Laminine i obserwując rezultaty mamy z żoną nadzieję że nie będzie konieczności wykonywania operacji plastycznej u naszej córki.

Dodatkowo podawanie Laminine naszej córce spowodowało, że niesamowicie polepszyła się jej pamięć i zdolność do uczenia się. Jest w stanie nauczyć się na pamięć wiersza lub piosenki słysząc je zaledwie parę razy. Pamięć poprawiła się jej do tego stopnia, że córka potrafiła wyrecytować i odśpiewać bez błędu całe przedstawienie przedszkolnych jasełek (role kilkunastu osób), w których występowała, trwające przeszło 40 minut.

Dajemy naszej córce Immune na podniesienie odporności, po pół tabletki dziennie rozgniecionej i w niewielkiej ilości wody dzięki czemu prawie nie zaziębia się. Wcześniej w karnawale wypuściliśmy córkę na przedszkolny bal już mocno podziębioną (ale jak odmówić dziewczynce występu w prawdziwej balowej sukni królewny, która na nią już czekała) i wróciła bardzo chora ocierając się o obturacyjne zapalenie oskrzeli.
Przez trzy dni dostawała po 2 tabletki Immune dziennie i czwartego dnia wróciła zdrowa do przedszkola. W czasie ostatniej epidemii zachorowań kiedy przez prawie miesiąc 70% dzieci i nauczycielek w przedszkolu chorowało i było nieobecnych córka nawet nie miała kataru.
Obecnie nawet jak córka złapie jakąś infekcję to nie trwa ona dłużej jak jeden, dwa dni.

Jako budowlaniec dostałem po wielu latach pracy na budowach uczulenia na składniki cement tak silnego, że musiałem w ogóle zrezygnować z budownictwa i zmienić zawód. Jednak cały czas borykałem się z problemami skórnymi i alergią. Przez ponad dwadzieścia lat medycyna konwencjonalna była bezradna. Pomimo silnych środków przeciwhistaminowych i sterydów potrafiłem sobie z bólu rozdrapać skórę do krwi.
Od kiedy zacząłem zażywać Laminine objawy zaczęły ustępować, nie muszę już regularnie brać leków przeciwhistaminowych. Dodatkowym efektem jest to, że zasypiam łatwo (z czym miałem wcześniej problemy) i jestem bardziej wypoczęty.

Podobnie jak u mojej córki Laminine spowodowała zanikanie blizny po wypadku. Latem rozciąłem sobie poważnie mięsień uda szlifierką kątową. Konieczne było szycie wewnętrzne i zewnętrzne rozcięcia. O zszycie samej skóry chirurg poprosił studenta będącego akurat na dyżurze. Wyszło mu to fatalnie, nierówno z guzłami na skórze. Sam chirurg przyznał, że prawdopodobnie zostanie bardzo brzydka blizna.
Jednak po dwóch miesiącach brania Laminine, najpierw po jednej, później po dwie kapsułki blizna wyrównała się i zaczęła w ogóle zanikać. Było to bardziej spektakularne niż u naszej córki ale okres od wypadku do rozpoczęcia brania Laminine był znacznie krótszy niż u niej. Wygląda na to, że ten czas odgrywa znaczną rolę w przyspieszeniu działania Laminine.

Wpis z września 2015. Jechałem niedawno z żoną na spotkanie z prezesem LPGN do Pragi. Byłem dość mocno zarośnięty i wstąpiłem po drodze do fryzjera. Za namową mojej żony zgodziłem się na modną fryzurę z podcięciami i fryzjerka maszynką ścięła mi długie włosy z boków głowy. Jestem już mocno szpakowaty i ze zdziwieniem zauważyłem, że końce ścinanych włosów są całe jednolicie ciemne. Po skończeniu fryzury też było to widać szczególnie na bokach. Laminine spowodowała u mnie cofanie się siwizny i odrastanie ciemnych włosów.

Coś dla mężczyzn choć może nie tylko. Wiek mam już słuszny i sprawność seksualna w naturalny sposób u mnie spadała. Jednak po rozpoczęciu zażywaniu Laminine odzyskałem naprawdę sporo wigoru. Może nie tyle ile w młodości, ale wielu panów w moim wieku dużo by dało za taką poprawę sprawności seksualnej.

do góry strony

zobacz działanie w innych przypadkach


Laminine laminina klucz do lepszego życia

CUKRZYCA

Kobieta, 63 lata. Cukrzyca typu 2 na insulinie 3 razy dziennie od 19 lat, cukier ponad 300.
Nie dawno neurolog stwierdził martwicę żył obwodowych w kończynach dolnych i że nogi do obcięcia - prawie w ogóle nie mogła chodzić, a mrowienie i pieczenie nóg doprowadzało kobietę do szału, to był ból nie do wytrzymania - nie spała całe noce, była znerwicowana, bóle głowy, migreny od rana do wieczora. Wysokie ciśnienie 240/120, alergie na wszystko, kaszel cały rok, chore serce (wieńcówka), bóle stawów.
Od 26.08.2014r. zażywa przez pierwszy tydzień: 2 Laminine rano i 2 Laminine OMEGA+++ w południe oraz 2 Laminine wieczorem. Po tygodniu zmniejszone dawkowanie: 1 Laminine rano i wieczorem oraz 1 OMEGA+++ w południe.
Po dwóch dniach zażywania nareszcie zaczęła przesypiać całą noc. Zniknęły całkowicie bóle głowy, po 3 dniach zauważyła, że nie ma bólu przy zmianie pogody. Po tygodniu zażywania ustąpiły całkowicie bóle nóg, pieczenie i mrowienie.
Może chodzić nawet po 2,3 km i nic nie boli. Jest szczęśliwa, że biega codziennie po całym mieście i nogi nie bolą. Cukry bardzo się poprawiły 120-145. Zastrzyki insuliny zmniejszone do 2 dziennie. Całkowicie odstawiła tabletki na ciśnienie, wyregulowało się do 120/70. Zniknęły problemy z sercem. Bardzo poprawiła się cera.

Witam serdecznie, pragnę podzielić się moją radością z efektów, jakie daje zażywanie Lamininy. Od 11 lat jestem cukrzykiem i mam wszystkie przypadłości za tym idące - niewydolność krążenia, nadciśnienie, osłabione nerki, insulina 2xdziennie, dieta, ograniczenia w jedzeniu, leki 3xdziennie… a żyć się chce.
Do wypróbowania Laminine namówiła mnie żona, od stycznia zażywam 2xdz po 1 kapsułce Laminine i Laminine Omega+++. Pierwsze efekty otrzymałem w marcu: ciśnienie się ustabilizowało, w kwietniu zredukowałem leki na nadciśnienie, gdyż wartości były zbyt niskie i przez ciśnienie przysypiałem w pracy. Cukier, co rano --- taki sam wynik: 115, aktualnie biorę dalej tą samą dawkę Lamininy, a leki na nadciśnienie zostały zmienione na słabsze przez lekarza – o połowę zmniejszona dawka i ciśnienie przy tym 120/80. Cukier co rano mierzony dalej wynosi 115, a dawka insuliny została zmniejszona o połowę. Nie jestem senny, częściej zjem coś słodkiego, przy tym badania cukru pokazują stale ten sam wynik.” Marian M.

Mężczyzna 78 lat - Cukrzyca bezinsulinowa (zażywał Glucophage 850 mg 2 x dziennie) utrata 90% wzroku, niedokrwienie mózgu, naruszenie pracy układu wydzielniczego (zaparcia). Zażywał 2 kaps. 2 x dziennie. Po miesiącu zauważono większą ruchliwość, lepsze widzenie boczne jednym okiem. Po dwóch miesiącach zmniejszenie dawki leków do 1 dziennie.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia DEPRESJA, STRES, ZMĘCZENIE

Kobieta 44 lata. Depresja po rozwodzie, bezsenność, zaburzenia hormonalne. Zażywa 2 kaps. 2 x dziennie. Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny. Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły. Po trzech miesiącach zażywania LAMININE ma bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz nastąpiła wyraźna poprawa w pracy jelit.

Kobieta 32 lata. Stres, obniżenie dziąseł podczas ciąży. Zażywała: 2 kapsułki Laminine z rana, 2 wieczorem oraz Laminine Omega+++ raz dziennie. Po dwóch miesiącach: Stała się bardziej zrelaksowana, mniej się denerwuję rzeczami codziennymi. Oprócz tego dziąsła, które znacząco się obniżyły w trakcie ciąży zaczęły się regenerować i wracać na swoje miejsce.

Kobieta 76 lat depresja, naruszenie pracy układu trawiennego (niestrawność), bóli po złamaniu kości udowej. Zażywała 3 kapsułki 2 x dziennie. Depresja zniknęła po 2,5 tygodniach.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia BRAK PAMIĘCI - ALZHEIMER

Kobieta 78 lat. Od kilku lat cierpi na demencję starczą lub Alheimera. Jednoznacznej diagnozy jeszcze nie postawiono. Kompletnie straciła pamięć tzw. krótką. Nie pamiętała co jadła na śniadanie 10 min. wcześniej i że w ogóle jadła śniadanie. Zdarzały się dni, że nie rozpoznawała bliskich. Wymykała się z domu i nie mogła trafić z powrotem. Kilka razy była poszukiwana po wsi. Czasami Ludzie dzwonili do rodziny, że chodzi dookoła sklepu i płacze. Nie wiedziała gdzie ma iść i jak się nazywa. Często była agresywna.
Lekarze i znajomi radzili by kobietę oddać do domu opieki, mówili że rodzina sama z nią sobie nie poradzi i że będzie coraz gorzej. Od 5 tygodni podawano 4-5 kapsułek Laminine dziennie.
Po 3 tygodniach była nieprawdopodobna różnica, zostały odstawione wszystkie leki. Po 5 tygodniach zażywania preparatu rano wstała, zrobiła sobie śniadanie i poleciała na grzyby. Uwielbia je zbierać. A las jest oddalony od jej domu około kilometra i trzeba do niego przejść przez bardzo ruchliwą drogę łączącą Warszawę z Augustowem. Chodzi oczywiście sama i to kilka razy dziennie. Samodzielnie obiera włoszczyznę na zupę. Od tygodnia dostaję jeszcze codziennie rano 1 kapsułkę Laminine OMEGA+++.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia CHOROBA NOWOTWOROWA

Opiszę trochę dokładniej przypadek Beaty, ma 45 lat . Znam ją od wielu lat . Zawsze była kierownikiem apteki i bardzo sceptyczna wobec wszelkich suplementów.
Do stycznia 2014 roku nie miała pojęcia że ma raka. 10 stycznia dostała krwotoku .Zabrano ją do szpitala . Straciła 4 litry krwi i usłyszała diagnozę - Gruczorakolak . Wycięto jej narządy rodne. Bardzo szybko poszły przerzuty na nerki i kręgosłup . Nie mogła się poruszać , cały czas leżała . Miała zastosowaną nefrostonie. Bardzo silne odleżyny i uczulenie prawdopodobnie od plastrów przytrzymujących sączki .Nie mogła czytać bo bolały ją oczy i bardzo pogorszył jej się wzrok . Nie miała apetytu i odżywiano ją kroplówkami.
Na początku listopada lekarz prowadzący powiedział do jej siostry że nie ma sensu podawać chemii bo to jest ostatnie stadium i ze Beatę trzeba oddać do hospicjum.
O chorobie Beaty dowiedziałem się pod koniec września . 25 września zażyła pierwsze Laminine . Zaczęła od 1 rano i jednej wieczorem . Następnego dnia 2 rano , i 2 wieczorem , następnego 3 i następnego 4. Taką dawkę stosowała przez miesiąc. Po miesiącu dołączyła 1 Lamininę OMEGA+++. Obecnie używa 10 tabletek Laminine podstawowej i 1Laminine OMEGA+++. Od chwili gdy zaczęła zażywać po kilku dniach zniknęły odleżyny i uczulenie, zaczęła spokojnie spać , poprawił jej się nastrój . Po kilku tygodniach poziom kreatyniny spadł do 1,6. Nerki zaczęły lepiej pracować . Wrócił apetyt i poprawił jej się wzrok na tyle ze jak się wyraziła jej siostra Grażyna zaczęła połykać książki . Od jakichś 2 tygodni zaczęła wstawać i samodzielnie poruszać się po mieszkaniu.
W piątek miała badania i okazało się ze poziom markerów spadł z 1200 na 138. Lekarze są zszokowani. Ma jeszcze słabe wyniki hemoglobiny ale przypisują to chemii . Sama Beata jest pewna że to Laminine ratuje jej życie . Zastanawiam się co by było gdyby Laminine zaczęła zażywać w styczniu albo jeszcze wcześniej . Gdyby mogła sobie pozwolić na 15 szt. Dziennie, takie zalecenia są przy zaawansowanym nowotworze.
P.S.:Właśnie wróciłem ze spotkania z Beatką. Przypominam że to moja "podopieczna" chora na nowotwór (gruczorakolak). Pani doktor 25 września 2014 r powiedziała że nie ma żadnych szans i nie ma sensu aplikować jej chemi bo to ostatnie stadium i trzeba ją umieścić w chospicjum. Dzisiaj rano ta sama Pani doktor powiedziała jej ze patrząc na wyniki i na nią wcale nie widać że jest chora na raka. powiedziała też że pierwszy raz coś takiego widzi i że jest zszokowana. Tadeusz, z pozwolenia Beaty.

Żona ma 52 lata. W 2013 r. miała nowotwór piersi, przebyła operację i otrzymała 8 chemioterapii. W grudniu 2014 powstał przerzut na drugą pierś, zaczęła puchnąć lewa strona od karku do bioder. Dzisiaj byłem z żoną na 4-tej chemioterapii. Po sprawdzeniu wyników krwi i kontroli, tzn. oględzinach lekarze stwierdzili, że dzisiaj więcej nie trzeba sprawdzać, ponieważ wszystko jest na bardzo dobrze i z osiem chemioterapii zrobiło się sześć, tzn. żonie zostało już tylko 2 chemioterapie.
Muszę przyznać, że Laminina to mistrzostwo świata. Drugiego stycznia żona miała pierwszą chemioterapię, było krytycznie i lekarze powiedzieli, że muszę być przygotowany na wszystko, ponieważ stan jest bardzo zły. Po drugiej chemioterapii żona każdego dnia gubiła pół kilograma i ważyła już tylko ponad 50 kg. 30 stycznia otrzymałem Laminine, po trzech dniach żona wstała z łóżka i zaczęła sprzątanie i od tej pory przybierała na wadze 1 kg dziennie - dzisiaj w szpitalu stanęła na wagę i szok - 68 kg.
Dzisiaj planujemy urlop, a wcześniej planowałem pożegnanie. Laminina i osoba, która poleciła mi ten produkt – uratowali mi żonę. Józef.

Kobieta, 51 lat. Nowotwór. Lekarze niemieccy nie mogą zlokalizować gdzie się usadowi, po pół roku ma przerzuty w kilku miejscach. Po dwóch chemiach i czeka ją trzecia „Dobry wieczór pani Elu, wczoraj żona odebrała wyniki krwi, pani doktor była zszokowana, że wyniki są wyśmienite, powiedziała tylko: „Ale pani musi się dobrze odżywiać, że wyniki są takie dobre”.

Dzisiaj żonie podawano chemię. Jak weszliśmy do biura były tam dwie lekarki odpowiedzialne za chemioterapie, które żonę znają bardzo dobrze – prowadzą ją od początku choroby. To był szok, zaniemówiły na parę sekund i odpowiedź: „Ale pani dobrze wygląda…”, no i pytanie za pytaniem, ale to nie wszystko. Największa niespodzianka była jak otworzyły wyniki, a tu wszystko BDB poza wątrobowymi - są trochę gorsze, potem przyszedł ordynator i czytali co pisze na opakowaniu Lamininy. Nie znają tego preparatu, ale byli tym bardzo zainteresowani.”
Ta pani była przeciwna Laminine, mąż ją gorąco namawiał. Teraz widzi, że się opłaciło. Zażywała: 1 dzień 2 Laminine 1 rano 1 wieczorem, w południe 1 Laminine Omega+++ i tak zwiększała po 1 codziennie dochodząc do 5 Laminine rano, 5 wieczorem oraz 2 Laminine Omega+++ w południe.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia DZIECI

Chłopiec 11 lat urodził się jako wcześniak , ataki padaczkowe, ADHD, uznany za dziecko opóźnione w rozwoju. W szkole specjalnej nauczyciele mieli z nim duże problemy nie potrafił się skupić, chodził po klasie, słabo się uczył. Mama zaczęła mu podawać Laminine najpierw 4 potem 2 tabletki dziennie. Szybko ustąpiły objawy padaczki, uspokoił się, zaczął się dużo lepiej uczyć i szybciej rozwijać do tego stopnia, że nauczyciele pytali się co mama stosuje. Pojawiłą się nawet sugestia przeniesienia chłopca do szkoły powszechnej.

Dziewczynka lat 7 padaczka poszczepienna. Po rozpoczęciu zażywania Laminine objawy ustąpiły całkowicie.

Chłopiec 6 lat. Problemy pojawiły się po szczepieniu. W wieku 3 miesięcy został zaszczepiony Infarixem i sparaliżowany. Rehabilitowany przez 7 miesięcy niedowład odszedł, ale kłopoty z koncentracją i z mową miał do tej pory. Po miesiącu zażywania Laminine po 1 kapsułce dziennie, zdecydowanie poprawiła mu się jasność myśli i koncentracja. Dodatkowo dieta bezglutenowa, bezmleczna i bezcukrowa.

Katarzyna KielceMój 2 letni synek miał egzemę na nóżkach i rączkach. Zaczęłam mu aplikować po 0,5 Lamininy dziennie, po 2 tygodniach zwiększyłam na 1 tabletkę dziennie. Minęło 1,5-2 miesiące, a po egzemach ani śladu. Skóra jest gładziutka i jednolitego koloru na całym ciele (wcześniej występowały czerwone suche i chropowate plamy).

Dziewczyna 14 lat. Od czasu do czasu traciła świadomość i kolejne 3-4 dni znajdowała się w stanie letargu. Lekarze okazali się bezsilni. Rodzice zaczęli dawać Laminine po 2 kapsułki 2 razy dziennie, po 6-ciu tygodniach zażywania preparatu napady całkowicie ustąpiły.”

Chłopiec 11 lat. Nadpobudliwość. Problemy w szkole z powodu zachowania, słabej pamięci i koncentracji. Dwa lata leczenia przez lekarzy i psychiatry nie dały efektów. Rodzice zaczęli podawać Laminine 1 kaps. dwa razy dziennie. Pierwsze rezultaty zauważyli już po 2 tygodniach: sen stał się spokojny i syn przestał wstawać w nocy. Po niecałym miesiącu chłopiec się wyciszył, nauczyciele przestali skarżyć się na jego zachowanie. Po trzech miesiącach zażywania Laminine w tych samych dawkach znacznie polepszyła się pamięć i koncentracja, co wpłynęło korzystnie na oceny w szkole. Nadal zażywa 1 kapsułkę dwa razy dziennie.

Dzieci: 2 lata, 3 lata i 7 lat. Moczenie się nocne. Przeprowadzone leczenie przez lekarzy nie dało rezultatów. Po zażywaniu Laminine u wszystkich trojga dzieci moczenie nocne ustąpiło.

Dziewczynka 7 lat. Od urodzenia ropne zapalenie pępka w ciągu 7 lat. Działania lekarzy pomagały na okres 3-4 dni. Rodzice zaczęli podawać Laminine doustnie, w pewnym momencie dziewczynka sama poprosiła, by przysypywać rankę proszkiem z kapsułki Laminine i po tygodniu pępek całkowicie się zagoił.

Chłopiec 10 lat. Od 7-go roku życia stał się ciągle płaczącym i bardzo strachliwym dzieckiem. Bał się wszystkiego, spać samemu, ciemności. Rodzice objechali różnych specjalistów. Próbowali nawet szukać pomocy u ekstrasensów - bez skutku. Pomimo oporu dziadków chłopca, ojciec zaczął podawać w maju bieżącego roku Laminine i już na drugi dzień dziecko przespało całą noc. Wszystkie problemy zniknęły już w ciągu pierwszych tygodni i dziś, chłopiec sam pilnuje zażywania Laminine.

Dziewczynka 3 lata. Urodzona z późnej ciąży, osłabiona ze słabymi nerkami. Ciągle przeziębienia, zaburzenia trawienne i rozwojowe. Rodzice byli przeciw podawania suplementów. Podczas jednego z kolejnych przypadków, kiedy aceton w moczu przekroczył bezpieczny poziom, babcia dziewczynki (lekarz) zaczęła podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. W ciągu 2 dni badania moczu nie wykazały zagrożenia i u dziecka pojawił się apetyt. Rodzice zmienili zdanie i przez cały rok podają dziewczynce 1 kapsułkę dziennie. Po roku zażywania dziecko jest zdrowe, świetnie się rozwija fizycznie i psychicznie.”

Dziewczynka 9 lat. Zajmuje się gimnastyką i często u niej występowały bóle mięśni przy większym obciążeniu. Zażywa Laminine od lutego 2014 roku po 1 kapsułce rano, przy większym obciążeniu dawka zwiększa się do 2 kapsułek dziennie. Od rozpoczęcia zażywania Laminine ani razu dziecko nie zapadało na przeziębienie, a napięcie w mięśniach ustępuje już tego samego dnia lub do rana dnia następnego. W dodatku znacznie zwiększyły się sukcesy w nauce.

Dziewczynka, 12 lat. Nadpobudliwość. Słaba pamięć, brak koncentracji. Złe oceny w szkole. Rodzice zaczęli podawać Laminine 2 kapsułki dziennie. Po roku czasu dziewczynka ukończyła rok szkolny mając same wysokie oceny.

Dziecko 6 lat. Słaba odporność. Każdego roku częste wizyty u lekarza i zażywanie antybiotyków na zapalenia górnych dróg oddechowych, oskrzeli i płuc. Jesienią 2013 roku rodzice zaczęli podawać dziecku Laminine 2 kapsułki dziennie. Teraz jest lipiec 2014 roku i dziecko przez ten czas ani razu nie chorowało.

Dziecko, 4 miesiące. Alergia. U mamy, karmiącej piersią zaczęło znikać mleko. Zaczęła zażywać Laminine. Znormalizował się proces laktacji, zmieniła się jakość mleka i u dziecka zniknęła alergia.

Dziewczyna 12 lat. Z powodu bardzo szybkiego wzrostu na udach pojawiły się duże rozstępy. Lekarze zaproponowali maści, smarowanie których nie dało żadnych widocznych efektów. Laminine zaczęła zażywać od grudnia 2014 roku, nie regularnie (jak to dzieci) ale już po dwóch tygodniach rozstępy znacznie zbladły, a po miesiącu przestały wyróżniać się swoim kolorem od pozostałej skóry. A kiedy ojciec do 2 kapsułek Laminine dziennie dodał jeszcze Laminine Omega+++, dziewczyna zaczęła mieć lepsze wyniki w szkole i z łatwością zdała egzaminy, które wcześniej spędzały wszystkim sen z powiek.

Chłopiec 5 lat. Od momentu rozpoczęcia chodzenia do przedszkola zaczął ciągle chorować. Ojciec, w celu podwyższenia odporności synkowi, miesza proszek Laminine z wyciśniętą Laminine OMEGA+++ i podaje na łyżeczce. Od czasu zaczęcia używania produktów przestali chodzić z synem do lekarzy.

Chłopiec, 7 lat. Adenoidy 3 stopnia – nie potrafił oddychać przez nos. Zapalenie migdałów i węzłów chłonnych szyjnych. Ciągłe problemy i leczenie od urodzenia. Ojciec zaczął podawać Laminine po 1 kapsułce 2 razy dziennie. Po 3-4 tygodniach dziecko przestało chrapać i zmniejszyły się węzły chłonne, wcześniej bardzo powiększone.

Chłopiec urodził się wcześniakiem, w 7 miesiącu ciąży bardzo osłabionym. Przez miesiąc znajdował się w inkubatorze. Refleks ssania zaburzony, częste przeziębienia i tak przez cały czas. Od 8-go miesiąca życia zaczął dostawać Laminine, rozpuszczoną w wodzie: 1/3 kapsułki 3 razy dziennie. Już od pierwszych dni były widoczne rezultaty: dziecko przestało płakać, uspokoiło się, normalizował się sen, ciało okrzepło i skóra zrobiła się jędrna. W ciągu dwóch dni wyszły ząbki, które powinny były wyjść już dawno. Mama dziecka, obserwując zmiany u syna zaczęła również zażywać Laminine i w rezultacie ponownie zaszła w ciążę i w porównaniu z poprzednią ciążą czuje się świetnie. W tym momencie Laminine zażywa cała rodzina.

Dziewczynka 3,5 roku. Problem z wypróżnianiem, raz na 5 dni z wielkim cierpieniem. Laminine, w tajemnicy przed rodzicami zaczęła podawać babcia dziecka od 26 maja 2014 roku, po 3 tygodniach już były pierwsze rezultaty, a po 6 tygodniach wypróżnienia całkowicie unormowały się. Do dnia dzisiejszego problemy nie powróciły.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia BEZSENNOŚĆ I ZABURZENIA CIŚNIENIA

Około dwóch lat nie przespałam spokojnie ani jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem, a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głową, niezdolna do pracy. I tak w dzień w dzień. Zaczęłam zażywać Laminine bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego i tym razem miałoby być inaczej?
Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach!!! obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam LAMININE już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla mnie było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bóli żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat Laminine Omega+++ i jestem ciekawa rezultatów.

Po dwóch pierwszych kapsułkach LAMININE zniknęło mi uczucie napięcia w głowie i szum w uszach. Myślałem, że to przypadek, ale objawy nie wróciły. Po tygodniu stosowania LAMININE musiałem zmniejszyć dawki leków.

Lamininę zażywam drugi miesiąc. Śpię bardzo dobrze /a miałam kłopoty/. Mam dużo energii /a miałam nie za wiele/. Budzę się wypoczęta/budziłam się zmęczona/. Przestały wychodzić mi włosy /a wychodziły mi garściami/. Uważam, że jest to bardzo dużo poprawy na samopoczuciu i zdrowiu.

Odkąd stosuje LAMININE moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dobrze śpię, rano nie potrzebuje już 4 razy przestawiać drzemki. Kiedy patrzę w lustro, to widzę siebie, a nie kogoś z opuchniętą po nocy twarzą i podpuchniętymi oczami . Koledzy w pracy przestali już pytać, skąd taka odmiana. Niektórzy już zakupili LAMININE.

Od lat cierpię na bezsenność . Nie myślałem, że to się może zmienić. Po LAMININE zasypiam i budzę się o normalnej porze. Dawno się tak nie wysypiałem.

Kobieta, Zaburzenia snu, niski poziom energii, nadmiernie wypadające włosy. Lamininę zażywa drugi miesiąc po 1 kapsułce dziennie. Znormalizował się sen, budzi się wypoczęta. Zwiększył się poziom energii. Przestały wychodzić włosy.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia BIAŁACZKA

Kobieta, 75 lat. Od dłuższego czasu było podejrzenie białaczki. Zaczęło się od siniaków i wybroczyn. Miała przetaczane koncentraty płytek. Zaczęła brać Laminine i Laminine Omega+++ i po 22 dniach płytki krwi się podwoiły z 20 do 40 tysięcy, a białe krwinki (frakcja monocyty), które były bardzo wysokie teraz są w normie. Początkowo brała 1 Laminine x 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++, następnie po 2 Laminine 2 razy dziennie oraz 1 Laminine Omega+++. Teraz odzyskała siły i lepiej się czuje.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia UDAR NIEDOKRWIENNY, UDAR MÓZGU, USZKODZENIA UKŁADU NERWOWEGO

Kobieta, 84 lata. Problemy krążeniowe i jakiś czas temu udar niedokrwienny. Rozpoczęła od zażywania Laminine 2 szt. oraz Laminine Omega+++ 1 szt. dziennie. Po około 7-9 dniach pojawiły się niesamowite bóle stawów, zwłaszcza kolan. Ból opisywany jako nie do zniesienia. Po konsultacjach za które dziękuję, okazało się, że jest to powiązanie z "migracją" wapnia z naczyń do kości. Typowe zjawisko.
Działania: Zwiększenie na 10 dni dawki 4 Laminine i 2 Laminine Omega+++ dziennie - bóle ustąpiły w 2 dniu zwiększonej dawki. Obecnie wróciła do poprzedniej dawki: 2 Laminine i 1 Laminine Omega+++ dziennie. Przyjmująca mówi o lepszym wzroku, energii i lekkości nóg. To dopiero pierwszy miesiąc stosowania.

Mężczyzna, ponad 70 lat. Kilka lat temu przeszedł udar mózgu w wyniku którego nastąpiło przykurcz prawej ręki i sztywność kolana prawej nogi . Znacznie utrudniało mu to życie. Musiał nauczyć się posługiwać lewą ręką we wszystkich czynnościach życiowych, przy chodzeniu usztywnione kolano powodowało, że musiał zarzucać nogą przy chodzeniu.
Stosował masaże, rehabilitacje, leczył się w sanatoriach, niestety bez rezultatu. Zaczął zażywać w sierpniu 2014 roku 2 kapsułki Laminine i 1 kapsułkę Laminine Omega+++ dziennie. Po trzech dniach ze zdumieniem stwierdził, że może swobodnie poruszać prawą ręką i rozprostowywać palce. Następnego dnia na spacerze zauważył, że dotychczas sztywną w kolanie nogę może normalnie zginać, zaniknęły trudności w wymowie. Objawy po wylewie ustąpiły całkowicie.
Po kilku miesiącach regularnego brania Laminine zauważył, że w miejsce siwych włosów z tyłu głowy zaczęły mu odrastać włosy w jego naturalnym ciemnym kolorze.

Mężczyzna. Brak czucia w trzech palcach (od małego) na lewej stopie oraz na łydce do kolana po zewnętrznej stronie przez 12 ostatnich lat. Po 12 miesiącach zażywania 4 Laminine dziennie i 2 Laminine Omega+++ - całkowity powrót czucia.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia BEZPŁODNOŚĆ

Kobieta, 33 lata. Leczyła się na bezpłodność 13 lat. Zaczęła zażywać Laminine 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po czterech miesiącach zaszła w ciążę. Dziecko ma już 3 miesiące, chłopiec urodził się zdrowy i szybko się rozwija.

Kobieta 36 lat. Leczyła się na bezpłodność 15 lat. Zaczęła zażywać Laminine bez przekonania, nie regularnie, ale po 6-7 tygodniach zauważyła polepszenie samopoczucia i zaczęła systematycznie brać 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po trzech miesiącach od czasu zwiększenia dawki zaszła w ciążę. Chłopczyk ma teraz 4 miesiące, urodził się duży, zdrowy i szybko się rozwija.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia PROBLEMY UROLOGICZNE, KAMIENIE ŻÓŁCIOWE

Chciałabym w kilku zdaniach opisać skuteczność działania LAMININE na przykładzie mojego męża. Od lutego2014 zaczął odczuwać dolegliwości z oddawaniem moczu . Zgłosił się do lekarza, dostał nospę rozkurczowo , furaginę , pił dużo wywaru z pietruszki i tak to utrzymywało sie do września 2014 roku. 12 września dostał ataku boleści z powodu całkowitego zatrzymania się moczu. Natychmiast zgłosiliśmy sie do przychodni urologicznej , gdzie go zacewnikowano. Zeszło 2,5 L moczu i musiał czekać na miejsce w szpitalu do 18 września.
W tym czasie ja zakupiłam LAMININE i podawałam 3 x 1 kaps już od chwili zgłoszenia sie do urologa . Do szpitala mąż zgłosił się 18 września i przebywał w nim do 22 września . W czasie pobytu męża w szpitalu ja dokupiłam Laminine i brał 3 x 3 kaps. Laminine plus 1 kaps. Laminine Omega . W szpitalu leczono go tylko zachowawczo , nie zgodził sie na biopsje i inne leczenie szpitalne.
22 września wyszedł ze szpitala z wynikami : PSA-134.4 , mocznik 45 mg/dl ,kreatynina 1.71 mg/dl . Brał dalej 3x3 kaps. Laminine plus 1 kaps. Laminine Omega. W dniu 13 października powtórzyliśmy badania, które wskazywały bardzo dobrą poprawę stanu zdrowia i tak współczynnik gruczołu krokowego PSA -13.87,mocznik-25,1 , kreatynina -1,10 .Następne wyniki zrobiliśmy 29 stycznia 2015r i współczynnik PSA wynosił 5.78 . Od tej chwili bierze już 2x1 kaps. Laminine plus 1 kaps. Laminine Omega zapobiegawczo do dziś.
Czuje się dobrze , a przy okazji poprawił mu się wzrok , bardzo dużo złagodniały żylaki na obu nogach , stal sie żywszy, nabrał sił, poprawił sie koloryt skóry i jej jędrność /ma 62 lata/.

Mój mąż miał problem ze zdrowiem.
Objawy: mdłości, wymioty rankiem, czasami w ciągu dnia; zawroty głowy, szumy uszne, palpitacje serca, skoki pulsu i ciśnienia; kamyczki woreczka żółciowego(były liczne ok. 7mm), cysty na nerkach;
Terapia: Laminine i Laminine Omega+++ bierze od sierpnia 2014r. Laminine 2 x 2, Laminine Omega+++ 2 szt., a od tygodnia bierze 4 Laminine Omega+++ dziennie;Od miesiąca +1 Digestive dziennie. Po ok. 2 miesiącach nastąpiła poprawa: zniknęła część objawów: szumy, skoki ciśnienia, palpitacje, zmniejszyły się zawroty głowy i mdłości poranne, a co za tym idzie też wymioty. Prawdziwa poprawa nastąpiła po dodaniu Digestive+++ oraz 2 kapsułki Laminine Omega+++.
Był na badaniu USG (przed planowanym terminem operacji woreczka żółciowego,pod koniec lutego 2015). Wyniki: Kamyczki zmniejszyły się do ok. 3mm (kilka pozostało). Na jednej nerce zniknęła cysta, na drugiej zmniejszyła o 3, to znaczy że znika. Mąż rezygnuje z operacji!!!
Samopoczucie jest dobre, wraca humor i chęć do życia. Teraz coraz częściej słyszę słowa „jestem zdrowy” niż odwrotne.
Omegę dodałam po tym jak lekarz stwierdził 2 tygodnie temu, że ma osteoporozę w części lędźwiowej - zalecenie lekarza - brać produkty które ma żona…
Eugenia S.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia ZAPALENIA STAWÓW, ZWYRODNIENIA UKŁADU KOSTNO-STAWOWEGO

Kobieta. Reumatoidalne Zapalenie stawów. Biorę Laminine od 7 sierpnia. Na początek usunęła mi ból w okolicy nerki i zeszła opuchlizna z nóg; stopy były jak bańki - niewidoczne kostki, teraz są jak wcześniej - bez opuchlizny. Zniknął też ból w wykrzywionych palcach, nawet nie zwróciłam uwagi na ten fakt. Do dobrego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Ale brak tego bólu świadczy o działaniu Lamininy - gdy rosną zwyrodnienia - bardzo boli.

Kobieta 58 lat - zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych i kolan i bóle, które zazwyczaj towarzyszą tej chorobie." Od końca maja 2013 r. przez 2 mies. zażywania 3 kaps. 2 x dziennie, następnie 2 kaps. 2 x dziennie do dziś . Po miesiącu zażywania LAMININE poczuła różnice przy chodzeniu i następnie po kilku dniach bóle zaczęły powoli ustępować.
We wrześniu na dwa dni był nawrót bóli zażyła większą dawkę Laminine i bóle zaczęły sukcesywnie ustępować. W grudniu 2013 r. kobieta powiedziała, że czuje się młodsza o 20 lat!"

Mężczyzna, 52 lata. Od 9 lat bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz od 4 lat w lewym stawie biodrowym. Zażywał LAMININE od 2 lipca 2013 r. 2 x dziennie po 3 kapsułki przez 3 miesiące, następnie zmniejszył do 2 x dziennie po 2 kapsułki. Na takim dawkowaniu pozostaje do dziś.
Od momentu zażywania - po 6 dniach zaczął normować się sen - spokojny, głęboki bez wstawania do WC w nocy, - po 13 dniach zauważona poprawa pracy układu trawiennego - brak zgagi, mniejsze wzdęcia, - po 21 dniach, znaczne zmniejszenie bóli w kręgosłupie i stawie biodrowym, większa elastyczność w stawach, - po 28 dniach wyciszenie emocjonalne i polepszenie pamięci i koncentracji, - po 41 dniach zanik bóli w kręgosłupie,.- po 48 dniach brak bóli w kręgosłupie, nie wróciły do tej pory,
Obecnie jest bardzo dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia POROST NOWYCH WŁOSÓW

Przez ostatnie dziesięć lat moje włosy nie wyglądały zbyt dobrze, suche, cienkie, matowe. Podczas diagnostyki stwierdzono osłabienie funkcji nerek, która mogła być przyczyną pogorszenia stanu włosów.
Zaczęłam zażywać LAMININE. Przez pierwsze trzy tygodnie nie zauważyłam żadnej widocznej poprawy. Natomiast wyraźnie zmienił się mój stan emocjonalny i zaczęłam dobrze sypiać. Po prawie miesiącu zażywania LAMININE włosy przestały wypadać i zauważyłam chmurkę nad głową. Przyglądając się zauważyłam mnóstwo nowiutkich włosków!!!
Do LAMININE dołączyłam LAMININE OMEGA +++ i teraz po pół roku zażywania moje włosy wyglądają świetnie, mocne i błyszczące. Mam dużo energii i każdego dnia mam dobry nastrój! Rewelacja!

Kobieta, Zaburzenia snu, niski poziom energii, nadmiernie wypadające włosy. Lamininę zażywa drugi miesiąc po 1 kapsułce dziennie. Normalizował się sen, budzi się wypoczęta. Zwiększył się poziom energii. Przestały wychodzić włosy.

Kobieta 70 lat po udanej terapii nowotworowej zupełna utrata włosów, przez kilka lat jej nie odrosły pomimo stosowania różnych kuracji. Zaczęła zażywać Lamininę, po miesiącu zauważyła początek odrastania włosów. W święta Bożego Narodzenia po raz pierwszy od kilku lat mogła się pokazać rodzinie w swoich własnych włosach, a nie w peruce na głowie.

do góry strony
zobacz działanie w innych przypadkach

Laminine laminina klucz do lepszego życia jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, to skontaktuj się ze mną

Przejdź do strony

Strona głowna
wybierz co chcesz jeszcze zobaczyć

Zobacz produkty
dowiedz się w czym pomagają

  - Laminine
    dlaczego jest takia skuteczna?

  - Omega 3
    czemu jest niezbędna dla
    organizmu?


  - Układ trawienny
    suplementy na poprawę działania
    układu trawiennego


  - Odporność
    suplementy na problemy z
    odpornością


Czystość bez chemii
Pozbądź się chemii z domu,
chroń siebie i planetę.


Karma organiczna
preparaty ziołowe i zdrowe naturalne karmy dla zwierząt.

Skontaktuj się ze mną
żeby się więcej dowiedzieć


Zobacz efekty działania Laminine

Moje historie
jak Laminina pomogła mnie i moim bliskim

Cukrzyca


Depresja, stres, zmęczenie


Alzheimer


Choroba nowotworowa


Dzieci


Bezsenność i zaburzenia ciśnienia


Białaczka


Udar niedokrwienny, udar mózgu, uszkodzenia układu nerwowego


Bezpłodność


Problemy urologiczne, kamienie żółciowe


Zapalenie stawów, zwyrodnienia układu kostno-stawowego


Porost nowych włosów


Zalecane dawkowanie Laminine.

Strona główna|   Produkty |   Laminina |   Omega 3 |   Układ trawienny |   Odporność |   Efekty działania |   Czystosć bez chemii |   Karma organiczna> |   Kontakt