Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem
Hipokrates

Digestive+++

Dla większości świadomych ludzi jest jasne, że nasze zdrowie jest w olbrzymim stopniu zależne od stany naszego układu trawiennego.

Cały nasz organizm jest zależny od tego co uda nam się wchłonąć przez jelita. Wszystkie substancje potrzebne nam do życia (poza tlenem) otrzymujemy z pożywieniem i z tego pożywienia musimy je sobie pobrać w możliwie najprostszej postaci.

Jeżeli nasz układ trawienny nie da sobie z tym rady zaczyna nam brakować istotnych dla życia substancji.

I tu niestety zaczyna się problem.

Dieta człowieka składa się w dużej mierze z produktów po obróbce termicznej co pozbawia nas naturalnych enzymów zawartych w surowym pożywieniu. Dlatego nasz organizm potrzebuje do prawidłowego przebiegu trawienia dużo więcej enzymów niż na przykład zwierzęta.

Nasze jedzenie jest bardzo zróżnicowane, w jednym posiłku łączymy wiele pokarmów różnego rodzaju do strawienia których potrzeba różnych enzymów, często takich których nasz organizm nie może dostarczyć równocześnie.

Dodatkowo współczesna żywność zawiera dużą ilość konserwantów i dodatków zaburzających naszą gospodarkę kwasowo-zasadową, co prowadzi do utrudniania wydzielania i pracy enzymów oraz niekorzystnych zmian flory bakteryjnej jelit przez co obniża się zdolność organizmu do wchłaniania niezbędnych nam składników pokarmowych.

Na stan naszej flory bakteryjnej duży wpływ mają antybiotyki zarówno stosowane leczniczo jak i z czego nie zdajemy sobie często sprawy, zawarte w bardzo wielu rodzajach żywności. W efekcie mamy ubogą i niewłaściwą florę bakteryjną która nie radzi sobie z przetwarzaniem pożywienia albo co jeszcze gorsze w miejsce bakterii nam niezbędnych pojawiają się bakterie szkodliwe i chorobotwórcze.

Te wszystkie czynniki doprowadzają nas do stanów chorobowych.Wiele naszych chorób, niesprawności organizmu, a nawet problemów z nastrojem czy psychiką ma swoją przyczynę w źle działającym układzie pokarmowym.

Są to zarówno takie choroby które bezpośrednio z tym wiążemy takie jak: zaparcia, wzdęcia, biegunki, wrzody żołądka, zespół jelita drażliwego czy nietolerancja laktozy ale również tak nieoczywiste jak alergie, choroby stawów, nowotwory, cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego, a nawet skłonność do infekcji i zaziębień.

Rozwiązaniem na te problemy jest Digestive+++. Zawiera on prebiotyk i probiotyk w przetrwalnikowej formie bakterii dzięki czemu dostają się one i rozwijają tam gdzie mogą skutecznie działać czyli w jelicie cienkim oraz komplet niezbędnych do prawidłowego trawienia pokarmu enzymów.
Tutaj możesz zobaczyć pełny skład Digestive+++Digestive+++ pozwala uzupełnić niedobory we florze bakteryjnej dzięki czemu nie tylko ułatwia wchłanianie niezbędnych twojemu organizmowi składników ale również podnosi skuteczność działania Laminine, Laminine Omega+++ i Immune+++.

Komplet enzymów zawarty w Digestive+++ pozwala bez problemów poradzić sobie organizmowi z różnorodnymi pokarmami spożywanymi równocześnie. Reguluje kwasowość w żołądku. Likwiduje wzdęcia, zaparcia , biegunki i umożliwia dostarczenie do organizmu wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.
Więcej na temat roli enzymów trawiennych możesz przeczytać w artykule z serwisu eioba.pl

Bakterie zawarte w Digestive+++ uzupełniają niedobory mikroorganizmów w naszych jelitach. Są one przygotowane w formie przetrwalnikowej dzięki której zaczynają się rozwijać i namnażać dopiero tam gdzie są potrzebne, w naszych jelitach. Poza probiotykiem Dagestive+++ zawiera prebiotyk dzięki któremu bakterie mają właściwe środowisko do rozwoju oraz dzięki swojemu składowi powoduje czyszczanie jelit.

Digestive+++ kompleksowo dba o to by nasz układ trawienny służył nam jak najlepiej, skutecznie dostarczał naszemu organizmowi niezbędnych mu składników i bronił przed zagrożeniami związanymi ze "złą" żywnością.

powrót do góry strony

zobacz pozostałe produkty

jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, to skontaktuj się ze mną


Przejdź do strony

Strona główna
wybierz co chcesz jeszcze zobaczyć

Zobacz pozostałe produkty
dowiedz się w czym pomagają

 - Laminine, Laminine Omega+++
    dlaczego są takie skuteczne?

 - Immune+++
    na problemy z odpornością

Sprawdź jak działają
przeczytaj relacje osób którym pomogły

Przekonaj się jak można zarobić
możesz mieć je za darmo lub zrobić z tego biznes

Skontaktuj się ze mną
żeby się więcej dowiedzieć

Strona główna|   Produkty|   Laminina, Laminina Omega+++|   Digestive|   Immune|   Efekty działania|   Współpraca|   Kontakt